Svētku brīvdienās strādās atsevišķas pasta nodaļas tirdzniecības centros; pensijas un pabalstus izmaksās ātrāk

10.11.2017

Svētku brīvdienās strādās atsevišķas pasta nodaļas tirdzniecības centros; pensijas un pabalstus izmaksās ātrāk

2017.gada 18., 19. un 20.novembrī lielākā daļa Latvijas Pasta nodaļu būs slēgtas – atvērtas būs tikai atsevišķas nodaļas lielākajos tirdzniecības centros. Pirmssvētku dienā, 17.novembrī, pasta nodaļas strādās atbilstoši piektdienas darba grafikam. Pensijas un pabalsti tiks izmaksāti ātrāk.

Pensijas un pabalsti, kuru saņemšanas datums ar piegādi dzīvesvietā paredzēts 15. un 16.novembrī, klientiem tiks piegādāti un izmaksāti 15.novembrī; 16.novembrī nauda tiks izmaksāta tiem klientiem, kuriem par izmaksas datumu noteikts 17. un 18.novembris, savukārt 17.novembrī klienti saņems pensijas un pabalstus, kuru izmaksas datums ir 19. un 20.novembris.  

Pirmdien, 20.novembrī, laikraksti un žurnāli netiks izdoti. Savukārt Western Union naudas pārvedumu pakalpojumi šajā dienā tiks sniegti lielākajā daļā strādājošo pasta nodaļu.

Detalizēta informācija par darba laika izmaiņām ir pieejama arī Latvijas Pasta nodaļās.

Latvijas Pasta nodaļu darba laiks 18., 19. un 20.novembrī pieejams te

Latvijas Pasts sveic visus valsts iedzīvotājus Latvijas Neatkarības proklamēšanas 99.gadadienā!


Par VAS Latvijas Pasts

Latvijas Pasts nodrošina plašāko pasta pakalpojumu pieejamību visā Latvijas teritorijā, uzturot vairāk nekā 600 pasta pakalpojumu sniegšanas vietu. Uzņēmuma pamatfunkcija ir universālā pasta pakalpojuma sniegšana, papildus nodrošinot arī komercpārvadājumu, eksprespasta, maksājumu, preses, mazumtirdzniecības un filatēlijas pakalpojumus. Latvijas Pasts ir valstij pilnībā piederošs uzņēmums, kurā strādā vairāk nekā 4200 darbinieku. Uzņēmuma iekšzemes sūtījumu piegādes kvalitātes mērījumus veic viena no Latvijas vadošajām tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūrām Kantar TNS, savukārt pārrobežu sūtījumu piegādes kvalitātes kontroles mērījumi tiek nodrošināti Starptautiskās pasta korporācijas (International Post Corporation) ietvaros ar izpētes kompāniju Kantar TNS, Ipsos un Quotas starpniecību.


Sīkākai informācijai:
Vineta Danielsone | Sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālr.: +371 67 608 504 
E-pasts: pr@pasts.lv; vineta.danielsone@pasts.lv
twitter.com/latvijas_pasts | facebook.com/latvijas.pasts