Lieldienu brīvdienās atvērtas būs Latvijas Pasta nodaļas tirdzniecības centros

26.03.2018

Lieldienu brīvdienās atvērtas būs Latvijas Pasta nodaļas tirdzniecības centros

2018.gada Lieldienu brīvdienās – 30.martā, 1. un 2.aprīlī – pasta pakalpojumus sniegs atsevišķas Latvijas Pasta nodaļas lielākajos tirdzniecības centros. Savukārt sestdien, 31.martā, visas Latvijas Pasta nodaļas strādās saskaņā ar ierasto sestdienas darba režīmu, izņemot Jelgavas 5.pasta nodaļu un Liepājas 7.pasta nodaļu, kas strādās no plkst.10 līdz 19. 

Valsts noteiktajās svētku brīvdienās – Lielajā piektdienā, 30.martā, Pirmajās Lieldienās, 1.aprīlī, un Otrajās Lieldienās, 2.aprīlī, atvērtas būs atsevišķas pasta nodaļas lielākajos tirdzniecības centros. Lieldienās strādājošo pasta nodaļu saraksts pieejams šeit. Precīza informācija par darba laika izmaiņām ir pieejama arī uz vietas visās pasta nodaļās. 

Sestdien, 31.martā, visas Latvijas Pasta nodaļas strādās saskaņā ar ierasto sestdienas darba režīmu, izņemot Jelgavas 5.pasta nodaļu un Liepājas 7.pasta nodaļu, kuru darbalaiks šajā dienā būs no plkst.10 līdz 19.

Western Union naudas pārvedumu pakalpojumi Lieldienu brīvdienās tiks sniegti lielākajā daļā strādājošo pasta nodaļu.

 

Par VAS Latvijas Pasts
Latvijas Pasts nodrošina plašāko pasta pakalpojumu pieejamību visā Latvijas teritorijā, uzturot vairāk nekā 600 pasta pakalpojumu sniegšanas vietu. Uzņēmuma pamatfunkcija ir universālā pasta pakalpojuma sniegšana, papildus nodrošinot arī komercpārvadājumu, eksprespasta, maksājumu, preses, mazumtirdzniecības un filatēlijas pakalpojumus. Latvijas Pasts ir valstij pilnībā piederošs uzņēmums, kurā strādā ap 4000 darbinieku. Uzņēmuma iekšzemes sūtījumu piegādes kvalitātes mērījumus veic viena no Latvijas vadošajām tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūrām Kantar TNS, savukārt pārrobežu sūtījumu piegādes kvalitātes kontroles mērījumi tiek nodrošināti Starptautiskās pasta korporācijas (International Post Corporation) ietvaros ar izpētes kompāniju Kantar TNS, Ipsos un Quotas starpniecību.

 

Sīkākai informācijai:
Vineta Danielsone | Sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālr.: +371 67608504 
E-pasts: pr@pasts.lv; vineta.danielsone@pasts.lv
twitter.com/latvijas_pasts | facebook.com/latvijas.pasts