Valsts svētku brīvdienās strādās atsevišķas pasta nodaļas tirdzniecības centros; 21.aprīlī Latvijas Pastam būs darbdiena

16.04.2018

Valsts svētku brīvdienās strādās atsevišķas pasta nodaļas tirdzniecības centros; 21.aprīlī Latvijas Pastam būs darbdiena

Pārceltajā darbdienā, sestdien, 21.aprīlī, Latvijas Pasta nodaļas strādās saskaņā ar ierasto pirmdienas darba režīmu. 2018.gada valsts svētku brīvdienās – 1. un 4.maijā – pasta pakalpojumus sniegs atsevišķas Latvijas Pasta nodaļas lielākajos tirdzniecības centros, savukārt 5.maijā visas pasta nodaļas strādās atbilstoši sestdienas darba grafikam. Klienti, kam Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras (VSAA) piešķirtās pensijas un pabalsti tiek piegādāti dzīvesvietā ar Latvijas Pasta starpniecību un kam izmaksa paredzēta 21.aprīlī, 2. un 3.maijā, tās saņems agrāk.

Lai iedzīvotājiem būtu iespēja izbaudīt vairākas atpūtas dienas pēc kārtas, aprīlī tiek pārcelta viena darbdiena – pirmdiena, 30.aprīlis, ir pārcelta uz sestdienu, 21.aprīli. Sestdien, 21.aprīlī, Latvijas Pasta nodaļas strādās saskaņā ar ierasto pirmdienas darba režīmu, izņemot Jēkabpils 6.pasta nodaļu, kuras darbalaiks šajā dienā būs no plkst.9 līdz 18.30. Savukārt pirmdien, 30.aprīlī, Latvijas Pasta nodaļas strādās atbilstoši sestdienas darba laika grafikam, izņemot Jelgavas 5.pasta nodaļu, kas šajā dienā strādās no plkst.10 līdz 18. 

Valsts noteiktajās svētku brīvdienās – Darba svētkos, 1.maijā, un Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienā, 4.maijā, atvērtas būs atsevišķas pasta nodaļas lielākajos tirdzniecības centros. Valsts svētkos strādājošo pasta nodaļu saraksts pieejams šeit. Precīza informācija par darba laika izmaiņām būs pieejama arī uz vietas visās pasta nodaļās. 5.maijā visas pasta nodaļas strādās saskaņā ar ierasto sestdienas darba režīmu.

VSAA piešķirtās pensijas un pabalsti, kuru saņemšanas laiks klienta dzīvesvietā ir 21.aprīlis, tiks piegādāti 19.aprīlī, bet 2.maijā pensijas un pabalstus dzīvesvietā saņems klienti, kuriem izmaksas datums ir 5.maijs. Savukārt 3.maijā klienti saņems pensijas un pabalstus, kuriem izmaksa paredzēta 6.maijā. 


Par VAS Latvijas Pasts
Latvijas Pasts nodrošina plašāko pasta pakalpojumu pieejamību visā Latvijas teritorijā, uzturot vairāk nekā 600 pasta pakalpojumu sniegšanas vietu. Uzņēmuma pamatfunkcija ir universālā pasta pakalpojuma sniegšana, papildus nodrošinot arī komercpārvadājumu, eksprespasta, maksājumu, preses, mazumtirdzniecības un filatēlijas pakalpojumus. Latvijas Pasts ir valstij pilnībā piederošs uzņēmums, kurā strādā ap 4000 darbinieku. Uzņēmuma iekšzemes sūtījumu piegādes kvalitātes mērījumus veic viena no Latvijas vadošajām tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūrām Kantar TNS, savukārt pārrobežu sūtījumu piegādes kvalitātes kontroles mērījumi tiek nodrošināti Starptautiskās pasta korporācijas (International Post Corporation) ietvaros ar izpētes kompāniju Kantar TNS, Ipsos un Quotas starpniecību.

 

Sīkākai informācijai:
Vineta Danielsone | Sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālr.: +371 67608504 
E-pasts: pr@pasts.lv; vineta.danielsone@pasts.lv
twitter.com/latvijas_pasts | facebook.com/latvijas.pasts