e-Pirkumu piegāde privātpersonām

Saņemiet pasta sūtījumus ar pirkumiem no interneta veikaliem un tirdzniecības katalogiem pasta nodaļās, savā birojā, Statoil degvielas uzpildes stacijās, Narvesen tirdzniecības vietās, izmantojiet papildpakalpojumus.

 

Piegāde

Latvijas Pasts ir Starptautiskās pasta korporācijas (International Post Corporation) izveidotās E-Parcel Group dalībnieks. Tas nodrošina visizdevīgako sadarbību ar interneta veikaliem un tirdzniecības katalogiem, piegādājot sūtījumus ar pirkumiem Latvijas teritorijā. Sūtījumu saņemšanai Jūs varat izmantot jebkuru no 600 pasta nodaļām, 60 Statoil degvielas uzpildes stacijām vai vienu no 100 narvesen tirdzniecības vietām, kā arī saņemt sūtījumu tieši mājās izmantojot LP kurjerpasta pakalpojumus. Ietaupiet laiku un samaziniet izmaksas, saņemot pirkumus no interneta veikaliem un tirdzniecības katalogiem jums izdevīgā vietā ar pasta sūtījumu palīdzību.

Piegāde pasta nodaļās

Jūs saņemat sūtījumu ar pirkumu no interneta veikala vai tirdzniecības kataloga pasta nodaļā, kuru norādāt adreses pierakstā.

Izmantojot Latvijas Pasta palīdzību, Jūs varat izņemt pasūtīto preci tuvākajā pasta nodaļa Jums ērtākā dienā viena mēneša laikā. Daļa no nodaļām strādā arī sestdienās.

Piegāde mājās

Ar Latvijas Pasta pakalpojumu „Piegāde mājas” Jūs saņemsiet pasūtīto preci visātrākā un ērtākā veidā uz Jūsu izvēlēto adresi, mājās vai darba vietā.

Jums nav nepieciešams doties uz pasta nodaļu tam pakaļ un terēt savu laiku, Jūs paši varat noteikt vēlamo preču piegādes laiku, kad kurjers atbrauks ar Jūsu sūtījumu.

Pieteikties pakalpojumam „Piegāde mājās” var arī tad, kad Jums ir atnācis aicinājums ierasties pasta nodaļā pēc sūtījuma. Šādā gadījumā Jums ir jāsazinās ar pasta darbinieku pa  tālruni, kurš būs norādīts Jūsu aicinājumā.

Samaksa tiks iekasēta, izsniedzot sūtījumu.

Piegāde Statoil degvielas uzpildes stacijās

Jūs saņemat sūtījumu ar pirkumu no interneta veikala vai tirdzniecības kataloga Statoil degvielas uzpildes stacijā (DUS) Latvijas teritorijā jebkurā nedēļas dienā un jebkurā diennakts laikā. Preču saņemšana Statoil DUS ir ērta un vienkārša: jums pa ceļam.

Statoil DUS iespējams saņemt sūtījumu, kuru svars nepārsniedz 7 (septiņus) kilogramus. Pasūtīto preci var izņemt 10 dienu laikā. Ja Jūs neieradīsieties pēc sūtījuma 5 dienu laikā, Jums tiek nosūtīts atkārtots aicinājums (sms/e-pasts/papīra veidā). Pēc tam sūtījumu var izņemt pasta nodaļā 20 dienu laikā. Gadījumā, ja Jūs neieradīsieties pēc sūtījuma 30 dienu laikā no sūtījuma saņemšanas dienas, pasūtījums tiek atgriezts atpakaļ preču pārdevējam.

Maksa par sūtījuma glabāšanu tiek iekasēta par katru diennakti, neskaitot brīvdienas un svētku dienas.
Šobrīd sūtījumus saņemšanai Statoil DUS var pasūtīt no vairākiem katalogiem un interneta veikaliem, tādiem kā Otto, Bon Prix, xnet.lv, 220.lv un citiem.

Piegāde Narvesen tirdzniecības vietās

Jūs saņemat sūtījumu ar pirkumu no interneta veikala vai tirdzniecības kataloga Narvesen tirdzniecības vietā visā Latvijas teritorijā, norādot vēlamās Narvesen izsniegšanas vietas adresi.
Narvesen iespējams saņemt sūtījumu, kuru svars nepārsniedz 7 (septiņus) kilogramus. Pasūtīto preci var izņemt 10 dienu laikā. Ja Jūs neieradīsieties pēc sūtījuma 5 dienu laikā, Jums tiek nosūtīts atkārtots aicinājums (sms/e-pasts/papīra veidā). Pēc tam sūtījumu var izņemt pasta nodaļā 20 dienu laikā. Gadījumā, ja Jūs neieradīsieties pēc sūtījuma 30 dienu laikā no sūtījuma saņemšanas dienas, pasūtījums tiek atgriezts atpakaļ preču pārdevējam.

Maksa par sūtījuma glabāšanu tiek iekasēta par katru diennakti, neskaitot brīvdienas un svētku dienas.
Saņemt pasūtījumu Narvesen tirdzniecības vietās var darba dienās un brīvdienās. Kioski strādā ar dažādiem darba laikiem izdevīgi, kas ir izdevīgi ikvienam.

Pēcapmaksas pasta sūtījums

Pēcapmaksas pasta sūtījums ir veids kā var ērti un vienkārši norēķināties par pasūtīto preci no interneta veikala vai tirdzniecības kataloga. Pēcmaksas pasta sūtījuma būtība paredz, ka Jūs norēķināties par preci nevis uzreiz, veicot pirkumu interneta veikalā vai tirdzniecības katalogā, bet pirkuma saņemšanas brīdī. Apmaksāt sūtījumu tā saņemšanas brīdī var gadījumos, kad par preces izsniegšanas vietu ir izvēlēta pasta nodaļa vai Statoil degvielas uzpildes stacija. Pakalpojuma iespējamību nosaka preču pārdevējs. Pakalpojums pieejams apdrošinātiem iekšzemes un starptautiskiem sūtījumiem.

Sūtījuma izsekošana (Track & Trace)

Sekojiet sūtījuma gaitai no interneta veikala vai tirdzniecības kataloga, izmantojot starptautisko Track&Trace sistēmu datorā vai mobilajā tālrunī bez maksas.

Ievadiet jūsu sūtījumam piešķirto 13 simbolu numuru pasts.lv sadaļā Meklēt sūtījumu. Atveras informatīvais logs, kurā pieejama detalizēta informācija par sūtījuma gaitu un statusu. Track&Trace sistēma ļauj izsekot iekšzemes un starptautiskās ierakstītas un apdrošinātas pakas un sīkpakas. Iekšzemes un starptautiskā eksprespasta sūtījuma gaitai varat sekot, ievadot 13 simbolu numuru Eksprespasta sūtījumu izsekošanas sistēmā

e-Aicinājums

E-aicinājuma pakalpojuma būtībā nekavējoties informēt Jūs par pienākušo sūtījumu ar mobilā tālruņa īsziņas (SMS) un/vai e-pasta pazīņojuma palīdzību. 

Lai saņemtu pasūtījumu, Jums ir nepieciešams uzrādīt saņemto īsziņu vai nosaukt sūtījuma numuru un savus personas datus, vai iesniedz no e-pasta izdrukātu veidlapu.


Visos gadījumos jāuzrāda personu apliecinošs dokuments.

Sūtījuma atgriešana pārdevējam

Jums var nederēt vai nepatikt pirkums no interneta veikala vai tirdzniecības kataloga un jūs vēlaties atgriezt to pārdevējam, lai apmainītu pret citu preci vai saņemtu atpakaļ naudu. 
Latvijas Pasts nodrošina ātrus, uzticamus un ērtus atgriešanas risinājumus, garantējot, ka sūtījums tiks piegādāts atpakaļ pārdevējam.

Lai izmantotu atgriešanas risinājuma pakalpojumu, klientam ir jāsazinās ar savu pārdevēju (interneta veikalu/tirdzniecības katalogu), kurš parūpēsies par  atgriešanas procesa norisi visā tā garumā. 

Vairāk par preces atgriešanas noteikumiem var iepazīties interneta veikala/tirdzniecības kataloga piegādes termiņos.

 

Ērti un vienkārši - pasūtiet un saņemiet preču katalogus savā pastkastītē bez maksas! Noformētais pasūtījums paredz tikai pasūtījuma noformēšanas brīdī aktuālā preču kataloga izdevuma piegādi. Preču katalogs iespējams pasūtīt www.abone.pasts.lv

Preču katalogs Apraksts
ANTTILA katalogs piedāvā plašu produktu klāstu, tostarp apģērbus, apavus, aksesuārus, sporta preces, rotaļlietas bērniem, dažādas mājsaimniecības preces, elektrotehniku un citas ikdienai noderīgas preces. 
     
Valoda: Latviešu
Periodiskums: ik pēc 2 mēnešiem
Izdevēja mājas lapa: Anttila

Eiropas lielākais dārzkopības preču piegādātājs pa pastu, kas iepriecina miljoniem dārza draugu. Bakker jau vairāk nekā 65 gadus Eiropā pa pastu piegādā puķu sīpolus, rozes, dekoratīvos augus un dārza piederumus ar nemainīgi augstu kvalitāti.
Valoda: Latviešu 

Izdevēja mājas lapa: Bakker

Preces visai ģimenei par ļoti demokrātiskām cenām! Pārdošanā modernas drēbes arī lielajiem izmēriem! Ieskaties un piedalies draugu spēlē! 
     
Valoda: Latviešu
Periodiskums: regulāri
Izdevēja mājas lapa: OU TELLIMISKESKUS

Ja esi iecienījusi klasisku un elegantu apģērbu, savas favorītpreces atradīsi Cellbes! Ekskluzīvi kostīmi, lietišķā stila žaketes un svārki, sievišķīgi mēteļi, ērti apavi un skaisti aksesuāri ir tikai daļa no piedāvājuma. Sīkāk skatīt www.cellbes.lv.       Katru mēnesi jauns katalogs. Interneta veikalā vienmēr visaktuālākā mode!     

Valoda: Latviešu
Periodiskums: vienu reizi mēnesī
Izdevēja mājas lapa: CELLBES

Tev patīk stilīgi griezumi, košas krāsas un kvalitatīvi materiāli?  Halens e-veikals ir tieši Tev! Preču klāsts mainās ātri un sieviete, kas seko modes aktualitātēm, atradīs sev kā apģērbu un apavus, tā arī aksesuārus. Sīkāk skatīt www.halens.lv.
Katru mēnesi jauns katalogs. Interneta veikalā vienmēr visaktuālākā mode!      

Valoda: Latviešu
Periodiskums: vienu reizi mēnesī 
Izdevēja mājas lapa: HALENS

Hansapost.lv ir labāko cenu lielveikals internetā, kur  jūs atradīsiet visu nepieciešamo savai ģimenei. Hansaposta katalogs tiek izdots jau kopš 1997.gada, un tajā mēs esam apkopojuši savus vislabākos piedāvājumus no elektroprecēm, mājas un virtuves precēm, dārza un darbarīku precēm. Pie mums atradīsiet arī lieliskus mēbeļu, bērnu preču, apģērbu un apavu, skaistuma un veselības, kā arī sporta un brīvā laika preču piedāvājumus.  

Valoda: Latviešu

Periodiskums: vienu reizi mēnesī

Izdevēja mājas lapa: Hansapost

Jaunas sezonas trendīgākie apģērbi un modes aksesuāri sievietēm, vīriešiem un bērniem. Papildus, plašam apģērbu klāstam, labas cenas mājas tekstilizstrādājumiem. 
     
Valoda: Latviešu
Periodiskums: regulāri
Izdevēja mājas lapa: Otto
SELECT katalogs piedāvā daudzveidīgu preču klāstu, kas piemērots plašam patērētāju lokam! Piedāvājam Jūsu izvēlei - vīriešu un sieviešu apavus, virsdrēbes, mājas un sporta tērpus - apģērbiem pieejami arī lielie izmēri! Novērtējiet lieliskos aksesuārus - cepures, cimdus, somas, rokassprādzes un pulksteņus. Tāpat arī katalogā atradīsiet dažādas noderīgas lietas saimniecībai un mājas labiekārtošanai!
Katalogs SELECT kopā ar jums jau vairāk kā 10 gadus! 
     
Valoda: Latviešu
Periodiskums: sešas reizes gadā
Izdevēja mājas lapa: SELECT LATVIA