Ekstra Pasts ← Atpakaļ

Saņemiet pasta sūtījumus ar pirkumiem no interneta veikaliem un tirdzniecības katalogiem Statoil degvielas uzpildes stacijās, Narvesen tirdzniecības vietās vai pasta nodaļā.

Ekstra Pasts piedāvā iespēju izvēlēties pasta sūtījuma saņemšanas vietu:

 

Nosacījumi

Pasūtot preces interneta vietnēs, sūtījuma saņemšanas adreses sākumā ir jānorāda izsniegšanas vietas numurs, kas ir unikāla ciparu kombinācija, kas ir norādāma sūtījuma adresāta adreses sākumā un apliecina klienta vēlmi saņemt pakalpojumu Ekstra Pasts. Izsniegšanas vietas numurs sastāv no XXXX_YYYYYYYY, kur X ir sūtījuma saņemšanas vietas kods un Y ir saņēmēja mobilā tālruņa numurs, aiz kura jānorāda pilna adrese.

Uz Statoil Fuel & Retail Latvia degvielas uzpildes stacijām un Narvesen tirdzniecības vietām var adresēt sūtījumus līdz 7kg.

Kad sūtījums nonāks izvēlētajā Statoil Fuel & Retail Latvia degvielas uzpildes stacijā, Narvesen tirdzniecības vietā vai pasta nodaļā, adresāts saņems e-aicinājumu - mobilā tālruņa īsziņu (SMS).

Ja adresāts sūtījumu neizņems 10 dienu laikā, tas tiks nogādāts uz adresāta adresi apkalpojošo pasta nodaļu, un adresātam tiks nosūtīts atkārtots e-aicinājums (SMS) ar lūgumu ierasties pēc sava sūtījuma pasta nodaļā.


Pakalpojuma cena

Ekstra Pasts pakalpojuma maksa ir € 2,13 (ieskaitot PVN), kas tiek iekasēta sūtījuma izsniegšanas vietā.

Ekstra Pasts ar piegādi mājās pakalpojuma maksa ir € 4,27 (ieskaitot PVN).

Pakalpojuma Ekstra Pasts noteikumi

 

Klientu serviss

16