Preču katalogs ← Atpakaļ

Ērti un vienkārši - pasūtiet un saņemiet preču katalogus savā pastkastītē bez maksas! Noformētais pasūtījums paredz tikai pasūtījuma noformēšanas brīdī aktuālā preču kataloga izdevuma piegādi. Preču katalogs iespējams pasūtīt www.abone.pasts.lv

 

Preču katalogs

Apraksts

ANTTILA katalogs piedāvā plašu produktu klāstu, tostarp apģērbus, apavus, aksesuārus, sporta preces, rotaļlietas bērniem, dažādas mājsaimniecības preces, elektrotehniku un citas ikdienai noderīgas preces. 
     
Valoda: Latviešu
Periodiskums: ik pēc 2 mēnešiem
Izdevēja mājas lapa: Anttila

Eiropas lielākais dārzkopības preču piegādātājs pa pastu, kas iepriecina miljoniem dārza draugu. Bakker jau vairāk nekā 65 gadus Eiropā pa pastu piegādā puķu sīpolus, rozes, dekoratīvos augus un dārza piederumus ar nemainīgi augstu kvalitāti.
Valoda: Latviešu 

Izdevēja mājas lapa: Bakker

Preces visai ģimenei par ļoti demokrātiskām cenām! Pārdošanā modernas drēbes arī lielajiem izmēriem! Ieskaties un piedalies draugu spēlē! 
     
Valoda: Latviešu
Periodiskums: regulāri
Izdevēja mājas lapa: OU TELLIMISKESKUS

Ja esi iecienījusi klasisku un elegantu apģērbu, savas favorītpreces atradīsi Cellbes! Ekskluzīvi kostīmi, lietišķā stila žaketes un svārki, sievišķīgi mēteļi, ērti apavi un skaisti aksesuāri ir tikai daļa no piedāvājuma. Sīkāk skatīt www.cellbes.lv.       Katru mēnesi jauns katalogs. Interneta veikalā vienmēr visaktuālākā mode!     

Valoda: Latviešu
Periodiskums: vienu reizi mēnesī
Izdevēja mājas lapa: CELLBES

Tev patīk stilīgi griezumi, košas krāsas un kvalitatīvi materiāli?  Halens e-veikals ir tieši Tev! Preču klāsts mainās ātri un sieviete, kas seko modes aktualitātēm, atradīs sev kā apģērbu un apavus, tā arī aksesuārus. Sīkāk skatīt www.halens.lv.
Katru mēnesi jauns katalogs. Interneta veikalā vienmēr visaktuālākā mode!      

Valoda: Latviešu
Periodiskums: vienu reizi mēnesī 
Izdevēja mājas lapa: HALENS

Hansapost.lv ir labāko cenu lielveikals internetā, kur  jūs atradīsiet visu nepieciešamo savai ģimenei. Hansaposta katalogs tiek izdots jau kopš 1997.gada, un tajā mēs esam apkopojuši savus vislabākos piedāvājumus no elektroprecēm, mājas un virtuves precēm, dārza un darbarīku precēm. Pie mums atradīsiet arī lieliskus mēbeļu, bērnu preču, apģērbu un apavu, skaistuma un veselības, kā arī sporta un brīvā laika preču piedāvājumus.  

Valoda: Latviešu

Periodiskums: vienu reizi mēnesī

Izdevēja mājas lapa: Hansapost

Jaunas sezonas trendīgākie apģērbi un modes aksesuāri sievietēm, vīriešiem un bērniem. Papildus, plašam apģērbu klāstam, labas cenas mājas tekstilizstrādājumiem. 
     
Valoda: Latviešu
Periodiskums: regulāri
Izdevēja mājas lapa: Otto

SELECT katalogs piedāvā daudzveidīgu preču klāstu, kas piemērots plašam patērētāju lokam! Piedāvājam Jūsu izvēlei - vīriešu un sieviešu apavus, virsdrēbes, mājas un sporta tērpus - apģērbiem pieejami arī lielie izmēri! Novērtējiet lieliskos aksesuārus - cepures, cimdus, somas, rokassprādzes un pulksteņus. Tāpat arī katalogā atradīsiet dažādas noderīgas lietas saimniecībai un mājas labiekārtošanai!
Katalogs SELECT kopā ar jums jau vairāk kā 10 gadus! 
     
Valoda: Latviešu
Periodiskums: sešas reizes gadā
Izdevēja mājas lapa: SELECT LATVIA