Reģistrācija loterijai sāksies 02.08.2021.!

  • Vārds
  • Uzvārds
  • Sūtijuma Nr.
  • Tālrunis
  • Piekrītu loterijas noteikumiem un manu datu apstrādei SIA “SOMESE Baltic” datu bāzē ar mērķi noteikt un publicēt laimētājus, izsniegt balvas un uzglabāt reģistrācijas saskaņā ar “Preču un pakalpojumu loteriju likums” prasībām, kā arī reģistrāciju datu nodošanai VAS “Latvijas Pasts”, lai pārbaudītu vai reģistrācijas veiktas atbilstoši loterijas noteikumiem.

Pirmie laimētāji tiks publicēti:
12.08.2021.

PIEDALĪŠANĀS NOTEIKUMI:

Lai piedalītos loterijā, dalībniekam laika periodā no 02.08. - 05.09.2021.:

1. jāveic pirkums interneta veikalā, kur, kā pirkuma piegādes iespēju, ir iespējams izvēlēties Latvijas Pasts pakomāta pakalpojumu;

2. pirkuma piegādei jāizvēlas kāds no loterijas noteikumos Nr. 1 atrunātajiem Latvijas Pasts;

3. kad sūtījums tiks piegādāts dalībnieka izvēlētajā Latvijas Pasts, loterijas dalībnieks saņems informatīvo īsziņu uz ar unikālu sūtījuma numuru. Saņemtais sūtījuma numurs jāreģistrē mājas lapā www.pasts.lv.

LAIMĒTĀJU NOTEIKŠANA:

Iknedēļas balvas tiks izlozētas 10.08., 17.08., 24.08., 31.08. kā arī 07.09, katrā izlozē izlozējot 2 laimētājus starp visām reģistrācijām, kas veiktas iepriekšējā nedēļā pirms attiecīgās izlozes.

Loterijas galvenā balva tiks izlozēta 07.09., balvu izlozējot starp visām loterijas noteikumiem atbilstošajām reģistrācijām, kas nav laimējušas iknedēļas balvu izlozēs.

Laimētāji tiks publicēti divu darba dienu laikā pēc katras izlozes mājas lapā www.pasts.lv.

LAIMESTA SAŅEMŠANA:

Lai vienotos par laimesta saņemšanu, laimētājiem līdz 24.09. ir jāsazinās ar loterijas organizētāju, lai vienotos par laimesta saņemšanu.

Jautājumu un neskaidrību gadījumā, lūdzam sazināties ar loterijas organizētāju SIA “SOMESE Baltic”, zvanot uz tālruni +371 27274858, vai rakstot uz e-pasta adresi info@somese.lv.

Ar pilniem loterijas noteikumiem var iepazīties: ŠEIT.

Loterijas atļaujas numurs 6924