Pāriet uz galveno saturu

30. septembris

Kanādas pasta darbinieku streiks aptur sūtījumu piegādes

Kanādas pasta operatora “Canada Post” darbinieku streika, kas noris kopš 2025. gada 25. septembra, ietekmē ir apturēta pasta sūtījumu apmaiņa ar minēto valsti, liecina Starptautiskās pasta korporācijas (International Post Corporation) sniegtā informācija.
Kanādas pasta darbinieku streiks aptur sūtījumu piegādes

Kanādas pasta operators visus sūtījumus, kas saņemti no 2025. gada 25. septembra, darbinieku streika dēļ pagaidām uzglabā savās noliktavās.  

Atsaucoties uz “Canada Post” lūgumu, pasta sūtījumu plūsma uz Kanādu apturēta no šī gada 28. septembra.  

Eksporta sūtījumus, kam galamērķī ir norādīta Kanāda, “Latvijas Pasts” uzglabās savā šķirošanas centrā, lai bez kavēšanās izsūtītu adresātiem, tiklīdz streiks tiks pārtraukts.  

Ja tomēr vēlaties to saņemt atpakaļ un sūtījums nav izsūtīts uz Kanādu, aicinām sazināties ar Pasta Klientu atbalsta komandu, zvanot pa tālruni 27008001 vai rakstot uz e-pastu: info@pasts.lv.  

Kanādas pasta operators “Canada Post” atvainojas par sagādātajām neērtībām un dara visu iespējamo, lai mazinātu streika darbības ietekmi uz pasta sūtījumu piegādi. 

Vienlaikus uzņēmums aicina sekot līdzi jaunākajai informācijai šeit: www.canadapost.ca/negotiations