No 2019.gada 10.jūnija piecām Rīgas pasta nodaļām pagarina darbalaiku

13.05.2019

No 2019.gada 10.jūnija piecām Rīgas pasta nodaļām pagarina darbalaiku

Lai uzlabotu pasta pakalpojumu saņemšanas iespējas atbilstoši klientu paradumiem un pasta pakalpojumu pieprasījumam, no 2019.gada 10.jūnija tiek mainīts Rīgas 4., 11., 45., 46. un 83.pasta nodaļas darbalaiks, katru darbdienu pagarinot nodaļu darbalaiku par vienu stundu, bet sestdienas turpmāk nosakot par brīvdienām. 

Izanalizējot klientu pasta pakalpojumu lietošanas paradumus Rīgas 4., 11., 45., 46. un 83.pasta nodaļā, secināts, ka lielākais pasta pakalpojumu pieprasījums vērojams darbdienu pēcpusdienās un vakara stundās, savukārt sestdienas no pasta pakalpojumu izmantošanas viedokļa minētajās piecās nodaļās ir nerentablas, jo nodaļas ir maz apmeklētas. Tādējādi pieņemts lēmums apkalpošanu nodaļās maksimāli paplašināt tieši darbdienās. 

Tāpēc no 10.jūnija Rīgas 4.pasta nodaļa Satiksmes ielā 2, Rīgas 11.pasta nodaļa Marijas ielā 20, Rīgas 45.pasta nodaļa Alūksnes ielā 5, Rīgas 46.pasta nodaļa Kalnciema ielā 48 un Rīgas 83.pasta nodaļa Dzirciema ielā 1a katru darbdienu pirmdienās–piektdienās pakalpojumus klientiem sniegs no plkst.8 līdz pat 20, tādējādi ik darbdienu nodrošinot to apmeklētāju apkalpošanu, kas strādā atbilstoši tradicionālajam darbalaikam.

Informācija par plānotajām Rīgas 4., 11., 45., 46. un 83.pasta nodaļu darbalaika izmaiņām jau tagad izvietota nodaļu apmeklētājiem redzamā vietā.

 

Par VAS Latvijas Pasts
Latvijas Pasts nodrošina plašāko pasta pakalpojumu pieejamību visā Latvijas teritorijā, uzturot vairāk nekā 600 pasta pakalpojumu sniegšanas vietu. Uzņēmuma pamatfunkcija ir universālā pasta pakalpojuma sniegšana, papildus nodrošinot arī komercpārvadājumu, eksprespasta, maksājumu, preses, mazumtirdzniecības un filatēlijas pakalpojumus. Latvijas Pasts ir valstij pilnībā piederošs uzņēmums, kurā strādā ap 4000 darbinieku. Uzņēmuma iekšzemes sūtījumu piegādes kvalitātes mērījumus veic viena no Latvijas vadošajām tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūrām Kantar TNS, savukārt pārrobežu sūtījumu piegādes kvalitātes kontroles mērījumi tiek nodrošināti Starptautiskās pasta korporācijas (International Post Corporation) ietvaros ar izpētes kompāniju Kantar TNS, Ipsos un Quotas starpniecību.

 

Sīkākai informācijai:
Gundega Vārpa | Ārējo komunikāciju vadības daļas vadītāja
Tālr.: +371 67608505 
E-pasts: pr@pasts.lv; gundega.varpa@pasts.lv
twitter.com/latvijas_pasts | facebook.com/latvijas.pasts | instagram.com/latvijas_pasts