Citi finanšu pakalpojumi

Nodrošinām pensijas piegādi mājās,kā arī saņemt aizdevēju pakalpojumus.

 

VAS “Latvijas Pasts” nodrošina Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras (VSAA) maksājumu (pensiju un pabalstu) piegādi klientu dzīvesvietā. Pakalpojums tiek nodrošināts saskaņā ar VSAA maksājumu pakalpojumu piegādes grafiku.

Maksa par VSAA pakalpojumu piegādes pakalpojumu ir noteikta EUR 2.39 apmērā un tā tiek ieturēta no klientam pienākošās pensijas vai pabalsta.

Ja piegādes brīdī klients VSAA maksājumu nav saņēmis, sākot ar nākamo darba dienu, klients to var saņemt savā pasta nodaļā.

Ja līdz nākamajam piegādes datumam klients nav saņēmis VSAA maksājumu arī pasta nodaļā, tad kārtējā izmaksas datumā VAS “Latvijas Pasts” nodrošina VSAA maksājuma piegādi klienta dzīvesvietā arī par iepriekšējo mēnesi.

Pieteikties VSAA maksājumu piegādei mājās var jebkurā VSAA nodaļā vai vienotajā valsts pārvaldes pakalpojumu portālā www.latvija.lv.

Pasta nodaļās variet saņemt šādu aizdevēju pakalpojumus:

      

 

 

Simts Latvijas Pasta nodaļās iespējams iegādāties krājobligācijas - Zemgalē 27 pasta nodaļās, Vidzemē 26 pasta nodaļās, Kurzemē – 23, Latgalē – 14, galvaspilsētā Rīgā valsts krājobligācijas iespējams iegādāties trijās pasta nodaļās, bet Rīgas reģionā vēl septiņās nodaļās.

Krājobligāciju būtība ir nodrošināt iespēju ikvienam Latvijas iedzīvotājam iegādāties valsts vērtspapīrus, tādējādi savu naudu uz laiku aizdodot valstij. Krājobligāciju iegādes process Latvijas Pasta nodaļās ir ļoti vienkāršs - ieguldītājam ir jāiesniedz pieteikums, kurā jānorāda izvēlēto krājobligāciju veids un summa, un jāveic iegādes apmaksa, uzrādot personu apliecinošu dokumentu.

Precīzs pasta nodaļu saraksts, kurās iespējams iegādāties krājobligācijas, pieejams šeit.