← Atpakaļ

Sadarbības partneri
Biļešu serviss
Piedāvājam iegādāties kultūras, sporta un izklaides pasākumu biļetes pasta nodaļās.
Visās rajonu centru un lielākajās pasta nodaļās jūs varat iegādāties biļetes uz kultūras, sporta un izklaides pasākumiem. Precīzs pasta nodaļu saraksts, kurās iespējams iegādāties biļetes, pieejams šeit.
               SuperBingo
Latvijas Pasta nodaļās ir iespējams iegādāties SuperBingo kvītis. Precīzs pasta nodaļu saraksts, kurās iespējams iegādāties SuperBingo, pieejams šeit.

220.lv ir viens no vadošajiem interneta veikaliem Latvijā. Šeit var iegādāties visu nepieciešamo savai ikdienai - elektroniku, kosmētiku, rotaļļietas, sporta inventāru, virtuves piederumus, apģērbu, apavus, smaržas, grāmatas, sadzīves tehniku un pat dārza preces. Pasūtījuma noformēšana ir vienkārša un ātra, bet savas izvēlētās preces var saņemt jebkurā no Latvijas Pasta nodaļām. 

 

RD Electronics
RD Electronics ir viens no lielākajiem elektronikas un sadzīves tehnikas veikaliem Baltijā ar 27 gadu pieredzi un plašu preču sortimentu – datortehnika, telefoni, TV, elektronika, sadzīves tehnika, preces skaistumam un veselībai, gaming preces u.c. RD Electronics piedāvā piegādi visā Latvijā, kā arī katru mēnesi jaunus izdevīgus piedāvājumus un dāvanas pirkumiem.

Grand Prix – tā ir spēle, kuru SIA “RD Baltic” Latvijā rīko jau kopš 2010. gada. Ja Jūs saņēmāt piedāvājumu piedalīties “Grand Prix” spēlē, Jums jau ir paveicies, jo piedalīšanās “Grand Prix” ir bezmaksas! “Grand Prix” balvu fondā, kopā ar citām balvām, ir fantastiska Lielā balva 40 000 EUR apmērā, un visiem dalībniekiem ir iespēja uzvarēt!

Bon­ Prix
Bon Prix misija ir piedāvāt modernu apģērbu visai ģimenei par zemām cenām. Regulāri izplatot drukātus krāsu katalogus un papildinot ar jaunām precēm mājas lapu, Bon Prix ir viens no 10 lielākajiem uzņēmumiem Eiropā, kas piedāvā iegādāties augstvērtīgas preces pa pastu.

Cellbes
Cellbes piedāvā klasiskus un ērtus apģērbus un apavus, kā arī tekstila izstrādājumus un traukus. Cellbes ieņem stabilu pozīciju Zviedrijas, Norvēģijas, Somijas, Dānijas, Igaunijas, Čehijas, Polijas, Slovākijas un Latvijas tirgos.


SELECT
Katalogs SELECT piedāvā daudzveidīgu preču klāstu plašam patērētāju lokam – sieviešu un vīriešu apavus, dažādus apģērbus un aksesuārus - cepures, cimdus, somas, rokassprādzes un pulksteņus. Piedāvājumā arī dažādas noderīgas lietas saimniecībai un mājas interjeram, kā arī lieliskas idejas dāvanām! Katalogs SELECT jau vairāk kā 10 gadus Latvijā!

TOP SHOP
TOP SHOP katalogā Jūs atradīsiet nepieciešamākās preces mājsaimniecībai, virtuvei, sportam, skaistumam un veselībai. Jūs patīkami pārsteigs draudzīgās cenas un plašais preču klāsts. Katalogā atradīsiet arī tādu slavenu zīmolu produktus kā Dormeo, Kosmodisk, Walkmaxx, Delimano u.c. TOP SHOP rūpējas par Jūsu ikdienu un svētkiem, piedāvājot aktuālas dāvanas, atlaides un īpašus piegādes nosacījumus.

Natural Pharmaceuticals
Natural Pharmaceuticals piedāvā augstākās kvalitātes uztura bagātinātājus, kas satur omega 3 taukskābes. Visi produkti tiek ražoti Norvēģijā. Uzņēmumam ir vīzija kļūt par ekspertiem omega 3 taukskābju tirgū.

 

Latvijas Monētu nams

Ievērojamāko pasaules monētu kaltuvju pārstāvis un oficiālā kolekciju monētu un medaļu izplatītājs Latvijā. Kopš 2008. gada strādājošais uzņēmums SIA „Latvijas Monētu nams” pieder Somijas uzņēmumam „Samlerhuset Nordic“, kas ietilpst „Samlerhuset Group“ uzņēmumu grupā.

Codelex ir tilts starp uzņēmumiem, kas meklē programmētājus, un topošajiem programmētājiem, kuri ir gatavi uzkāpt jaunos karjeras augstumos. Codelex uzņēmums ir atbildīgs par vairāku mūsu tehnisko darbinieku sagatavošanu.