← Atpakaļ

Sadarbības partneri
Biļešu serviss
Piedāvājam iegādāties kultūras, sporta un izklaides pasākumu biļetes pasta nodaļās.
Visās rajonu centru un lielākajās pasta nodaļās jūs varat iegādāties biļetes uz kultūras, sporta un izklaides pasākumiem. Precīzs pasta nodaļu saraksts, kurās iespējams iegādāties biļetes, pieejams šeit.
              

Latvijas Loto
Latvijas Loto piedāvātie loteriju produkti – skaitļu loterijas Latloto 5 no 35, Vikinglotto, Eurojackpot, SuperBingo, Keno, Loto 5  ar divām papildspēlēm Džokers un Džokers 7 un momentloteriju biļetes ir nopērkamas pasta nodaļās. Mēs sniedzam cilvēkiem augstākās klases spēles iespēju sociāli atbildīgā veidā, kur ieguvējs ir ikviens – daļa gūst laimestus, bet visi – jauku izklaidi un apziņu, ka ar viņu līdzdalību tiek finansēti projekti, kas nozīmīgi katram no mums Latvijā.

Latvijas Monētu nams
Ievērojamāko pasaules monētu kaltuvju pārstāvis un oficiālā kolekciju monētu un medaļu izplatītājs Latvijā. Kopš 2008. gada strādājošais uzņēmums SIA „Latvijas Monētu nams” pieder Somijas uzņēmumam „Samlerhuset Nordic“, kas ietilpst „Samlerhuset Group“ uzņēmumu grupā.

Grand Prix – tā ir spēle, kuru SIA “RD Baltic” Latvijā rīko jau kopš 2010. gada. Ja Jūs saņēmāt piedāvājumu piedalīties “Grand Prix” spēlē, Jums jau ir paveicies, jo piedalīšanās “Grand Prix” ir bezmaksas! “Grand Prix” balvu fondā, kopā ar citām balvām, ir fantastiska Lielā balva 40 000 EUR apmērā, un visiem dalībniekiem ir iespēja uzvarēt!

Bon­ Prix
Bon Prix misija ir piedāvāt modernu apģērbu visai ģimenei par zemām cenām. Regulāri izplatot drukātus krāsu katalogus un papildinot ar jaunām precēm mājas lapu, Bon Prix ir viens no 10 lielākajiem uzņēmumiem Eiropā, kas piedāvā iegādāties augstvērtīgas preces pa pastu.

OTTO 
OTTO ir lielākais katalogs pasaulē, kas piedāvā iegādāties sezonas jaunumus: apģērbu, apavus, mājas un tehnoloģijas preces. Ikviens ērti un par aktuālām cenām var iegādāties preces, kas atspoguļo sezonas raksturīgākās tendences. 

Cellbes
Cellbes piedāvā klasiskus un ērtus apģērbus un apavus, kā arī tekstila izstrādājumus un traukus. Cellbes ieņem stabilu pozīciju Zviedrijas, Norvēģijas, Somijas, Dānijas, Igaunijas un Ukrainas tirgū.


SELECT
Katalogs SELECT piedāvā daudzveidīgu preču klāstu plašam patērētāju lokam – sieviešu un vīriešu apavus, dažādus apģērbus un aksesuārus - cepures, cimdus, somas, rokassprādzes un pulksteņus. Piedāvājumā arī dažādas noderīgas lietas saimniecībai un mājas interjeram, kā arī lieliskas idejas dāvanām! Katalogs SELECT jau vairāk kā 10 gadus Latvijā!

             

Xnet­
Šobrīd Xnet.lv tirgo foto un video tehniku, sakaru līdzekļus, MP3 atskaņotājus, sadzīves tehniku, televizorus, audio tehniku, datortehniku, biroja tehniku, spēlēs un aprīkojumu, sporta preces, tūrisma preces, preces mājai un dārzam, automašīnas piederumus, CD, DVD un VHS, grāmatas, preces bērniem, preces skaistumam un veselībai, kā arī dāvanas visām gaumēm.

TOP SHOP
TOP SHOP katalogā Jūs atradīsiet nepieciešamākās preces mājsaimniecībai, virtuvei, sportam, skaistumam un veselībai. Jūs patīkami pārsteigs draudzīgās cenas un plašais preču klāsts. Katalogā atradīsiet arī tādu slavenu zīmolu produktus kā Dormeo, Kosmodisk, Walkmaxx, Delimano u.c. TOP SHOP rūpējas par Jūsu ikdienu un svētkiem, piedāvājot aktuālas dāvanas, atlaides un īpašus piegādes nosacījumus.

               

Pastnieki.lv
Pastnieki.lv ir elektronisks pakalpojums, kas internetā ikvienam piedāvā sagatavot un nosūtīt vienkāršās pasta vēstules. Tagad vēstules nosūtīšanai vairs nav nepieciešams iegādāties aploksnes, papīru, pastmarkas un doties uz pasta nodaļu – pietiek ar datoru un interneta pieslēgumu! Vēstules tiek piegādātas ar Latvijas Pasta starpniecību. Šo pakalpojumu Pastnieki.lv nodrošina Latvijas Pasta mājas lapā.

   

RossPost
RossPost nodrošina interneta veikalos pasūtīto preču operatīvu piegādi ikvienai fiziskai personai visā pasaulē, pateicoties modernai un ātrai loģistikas sistēmai. Uzņēmums piedāvā arī preču izplatīšanas loģistiku, kas ietver preču pieņemšanu, uzglabāšanu, komplektēšanu un piegādi. RossPost sadarbojas ar Latvijas Pastu, Krievijas Pastu un vairākām aviokompānijām.

    Amigo
Amigo ir mobilo sakaru operators, kas piedāvā zemākās cenas par mobilajām sarunām, SMS un telefoniem. 
Mēs uzskatām, ka laba sarunu kvalitāte par zemu cenu - tas ir iespējams! Amigo sakariem tiek izmantots LMT tīkls un torņi, kas piedāvā vislabāko sarunu kvalitāti un pārklājumu visā Latvijā. Turpmāk, pieslēdz izdevīgākos tarifus, saņem īpašos piedāvājumus un veic Amigo rēķinu apmaksu arī Latvijas Pasta nodaļās! 
Klimata pārmaiņu finanšu instruments
Lai analizētu iespējas siltumnīcefekta gāzu emisijas samazināšanai no Latvijas Pasta kā uzņēmuma ar resursu ietilpīgu autotransporta parku puses, uzņēmums, atklātā konkursā piesaistot līdzfinansējumu no Klimata pārmaiņu finanšu instrumenta, sācis elektromobiļa Nissan e-NV200 testēšanu pasta sūtījumu piegādes un izmaksu efektivitātes izpētei nelielās distancēs.
Anllu piedāvā iegādāties preces ar interneta starpniecību. Tas ir lielveikals ar plašu preču sortimentu sākot no sezonas aktuālakajiem apgērbiem visai ģimenei un beidzot ar dažādām gaumēm atbilstošiem interjera priekšmetiem.  Interneta lielveikals atšķiras ar saviem īpašajiem piedāvājumiem un atlaižu kampaņām. Uzņēmuma galvenā vērtība ir klients, kas atgriežas atkal un atkal. Anllu strādā, lai kļūtu par ikviena palīgu ikdienas steigā.