Latvijas Pasta padome

 

 

Kaspars Rokens

Padomes priekšsēdētājs

Izglītība: Maģistra grāds biznesa vadībā Rīgas Ekonomikas augstskolā un inženierzinātnēs RTU.

Kaspars Rokens ir energobūvniecības eksperts ar pieredzi starptautisku uzņēmumu vadībā. K. Rokens šobrīd ir AS Latvenergo padomes priekšsēdētāja vietnieks un SIA Volburg izpilddirektors, bijis uzņēmuma AS RB Rail valdes loceklis un operacionālais direktors, kā arī būvkompānijas SIA Velve valdes priekšsēdētājs, vairākus gadus vadījis Schneider Electric koncerna meitas uzņēmumus Baltijā.

 

  Māris Macijevskis

  Padomes loceklis

 Izglītība: Maģistra grāds starptautiskajā ekonomikā Latvijas Universitātē, bakalaura grāds ekonomikā un biznesa vadībā Rīgas Ekonomikas augstskolā un starptautiskais CFA grāds finansēs.

Mārim Macijevskim ir pieredze augsto tehnoloģiju nozarē, finanšu jomā, kā arī transporta nozarē. Šobrīd M. Macijevskis ir VAS Ceļu satiksmes drošības direkcija padomes loceklis. Pirms tam bijis finanšu direktors un valdes loceklis Nasdaq kotētā augsto tehnoloģiju uzņēmumā HansaMatrix, kā arī vairākus gadus ieņēmis vadošus amatus AS Citadele banka korporatīvo finanšu jomā.

2024. gada 15. februārī ir ievēlēta VAS Latvijas Pasts pagaidu padome. Padome savas pilnvaras pildīs, līdz atklātā konkursā tiks izvēlēti jauni padomes locekļi.

Valsts akciju sabiedrības "Latvijas Pasts" padomes reglaments