No 2019.gada 14.oktobra Rīgas 2.pasta nodaļa pakalpojumus sniegs jaunās telpās Mārupes ielā 6

16.09.2019

No 2019.gada 14.oktobra Rīgas 2.pasta nodaļa pakalpojumus sniegs jaunās telpās Mārupes ielā 6

No 2019.gada 14.oktobra Rīgas 2.pasta nodaļa sāks darbu jaunās telpās Mārupes ielā 6. Sakarā ar telpu maiņu un nepieciešamajiem darbiem pārcelšanās sekmīgai nodrošināšanai 11.oktobrī Rīgas 2.pasta nodaļa līdzšinējās telpās Bāriņu ielā 10 strādās līdz plkst.14. Jaunajā adresē pasta pakalpojumi tiks sniegti klientiem un darbiniekiem uzlabotā vidē, no 14.oktobra mainot arī nodaļas darbalaiku.

Līdzšinējās Rīgas 2.pasta nodaļas telpas Bāriņu ielā 10 gan klientu, gan darbinieku vērtējumā uzskatāmas par neapmierinošām pilnvērtīgai un komfortablai pasta pakalpojumu saņemšanai un sniegšanai. Tāpēc pieņemts lēmums par telpu maiņu, no 14.oktobra uzsākot darbu turpat netālu esošajā adresē Mārupes ielā 6.

Jaunās telpas ir ērtas un izremontētas, un tajās plānoti klientiem pieejami atvērtā tipa preses izdevumu un citu preču stendi, ļaujot pārskatāmi izvēlēties nepieciešamo pirkumu. 

Ņemot vērā klientu pasta pakalpojumu izmantošanas paradumu analīzi Rīgas 2.pasta nodaļā, kas liecina, ka sestdienās sniegto pakalpojumu apjoms samazinās vidēji par 93%, bet nodaļas ieņēmumi – par 87% salīdzinājumā ar darbdienām, sākot ar 14.oktobri, Rīgas 2.pasta nodaļa pirmdienās–piektdienās strādās no plkst.8 līdz 19, sestdienas nosakot par brīvdienām.

Latvijas Pasts pēdējos gados aktīvi realizē klientu apkalpošanas uzlabošanas projektus, tostarp nodrošinot gan klientiem, gan darbiniekiem draudzīgākas vides radīšanu nodaļās. 

 

Par VAS Latvijas Pasts
Latvijas Pasts nodrošina plašāko pasta pakalpojumu pieejamību visā Latvijas teritorijā, uzturot vairāk nekā 600 pasta pakalpojumu sniegšanas vietu. Uzņēmuma pamatfunkcija ir universālā pasta pakalpojuma sniegšana, papildus nodrošinot arī komercpārvadājumu, eksprespasta, maksājumu, preses, mazumtirdzniecības un filatēlijas pakalpojumus. Latvijas Pasts ir valstij pilnībā piederošs uzņēmums, kurā strādā ap 3800 darbinieku. Uzņēmuma iekšzemes sūtījumu piegādes kvalitātes mērījumus veic viena no Latvijas vadošajām tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūrām Kantar TNS, savukārt pārrobežu sūtījumu piegādes kvalitātes kontroles mērījumi tiek nodrošināti Starptautiskās pasta korporācijas (International Post Corporation) ietvaros ar izpētes kompāniju Kantar TNS, Ipsos un Quotas starpniecību. 

 

Sīkākai informācijai:
Gundega Vārpa | Ārējo komunikāciju vadības daļas vadītāja
Tālr.: +371 67608505 
E-pasts: pr@pasts.lv; gundega.varpa@pasts.lv
twitter.com/latvijas_pasts | facebook.com/latvijas.pasts | instagram.com/latvijas_pasts