No 2020.gada 4.februāra tiek apturēta pasta sūtījumu aviosatiksme no Latvijas uz Ķīnu

03.02.2020

No 2020.gada 4.februāra tiek apturēta pasta sūtījumu aviosatiksme no Latvijas uz Ķīnu

Sakarā ar aviokompāniju atceltajiem vai ierobežotajiem avioreisiem uz koronavīrusa skarto Ķīnu, no 2020.gada 4.februāra pasta sūtījumi no Latvijas uz Ķīnu ar Latvijas Pasta un Latvijas Pasta Eksprespasta starpniecību vairs netiks piegādāti. Visi sūtījumi, kas pieņemti piegādei uz Ķīnu, tiks uzglabāti Latvijas Pastā līdz aviosatiksmes atjaunošanai ar šo valsti. 

Līdz ar koronavīrusa izplatīšanos virkne pasaules aviokompāniju, ar kurām sūtījumu piegādei uz Ķīnu sadarbojas arī Latvijas Pasts, atcēlušas vai būtiski ierobežojušas aviosatiksmi ar šo valsti, informē Starptautiskā pasta korporācija (International Post Corporation). Tādējādi, sākot ar 2020.gada 4.februāri, arī pasta sūtījumu piegāde uz Ķīnu no Latvijas ar Latvijas Pasta un Latvijas Pasta Eksprespasta starpniecību tiek pārtraukta. 

Visi sūtījumi, kas saņemti Latvijas Pastā un Latvijas Pasta Eksprespastā piegādei uz Ķīnu, tiks uzglabāti uzņēmuma šķirošanas kompleksā līdz turpmākajiem lēmumiem un aviosatiksmes atjaunošanai. 

 

Par VAS Latvijas Pasts
Latvijas Pasts
nodrošina plašāko pasta pakalpojumu pieejamību visā Latvijas teritorijā, uzturot vairāk nekā 600 pasta pakalpojumu sniegšanas vietu. Uzņēmuma pamatfunkcija ir universālā pasta pakalpojuma sniegšana, papildus nodrošinot arī komercpārvadājumu, eksprespasta, maksājumu, preses, mazumtirdzniecības un filatēlijas pakalpojumus. Latvijas Pasts ir valstij pilnībā piederošs uzņēmums, kurā strādā vairāk nekā 3500 darbinieku. Uzņēmuma iekšzemes sūtījumu piegādes kvalitātes mērījumus veic viena no Latvijas vadošajām tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūrām Kantar TNS, savukārt pārrobežu sūtījumu piegādes kvalitātes kontroles mērījumi tiek nodrošināti Starptautiskās pasta korporācijas (International Post Corporation) ietvaros ar izpētes kompāniju Kantar TNS, Ipsos un Quotas starpniecību.


Sīkākai informācijai:
Gundega Vārpa | Ārējo komunikāciju vadības daļas vadītāja
E-pasts: pr@pasts.lv; gundega.varpa@pasts.lv
twitter.com/latvijas_pasts | facebook.com/latvijas.pasts | instagram.com/latvijas_pasts