No 2020.gada 9.marta darbdienās Rīgas 67.pasta nodaļas darbalaiku pagarinās par vienu stundu

13.02.2020

No 2020.gada 9.marta darbdienās Rīgas 67.pasta nodaļas darbalaiku pagarinās par vienu stundu

Izanalizējot klientu paradumus un pasta pakalpojumu pieprasījumu, no 2020.gada 9.marta tiek mainīts Rīgas 67.pasta nodaļas darbalaiks, katru darbdienu pagarinot nodaļas darbalaiku par vienu stundu, bet sestdienas turpmāk nosakot par brīvdienām. 

Izmaiņas Rīgas 67.pasta nodaļas darbalaikā saistītas ar pasta pakalpojumu izmantošanas paradumiem šajā nodaļā, kas liecina, ka darbdienās nodaļu apmeklē ievērojami vairāk klientu nekā sestdienās, kad klientu plūsma nodaļā samazinās par vairāk nekā 60% salīdzinājumā ar darbdienām. Tādējādi nodaļas darbs sestdienās ir nerentabls un neatbilst pieprasījumam, kas vairāk orientēts uz apkalpošanas paplašināšanu tieši darbdienās.

Tāpēc no 9.marta Rīgas 67.pasta nodaļa Slokas ielā 161 katru darbdienu pirmdienās–piektdienās pakalpojumus klientiem sniegs no plkst.8 līdz pat 20, tādējādi nodrošinot to apmeklētāju apkalpošanu, kas strādā atbilstoši tradicionālajam darbalaikam.

Informācija par plānotajām Rīgas 67.pasta nodaļas darbalaika izmaiņām izvietota nodaļas apmeklētājiem redzamā vietā, savukārt ikviens šīs nodaļas teritorijas iedzīvotājs par tām tiks informēts ar īpašu paziņojumu savā pastkastītē.


Par VAS Latvijas Pasts
Latvijas Pasts nodrošina plašāko pasta pakalpojumu pieejamību visā Latvijas teritorijā, uzturot vairāk nekā 600 pasta pakalpojumu sniegšanas vietu. Uzņēmuma pamatfunkcija ir universālā pasta pakalpojuma sniegšana, papildus nodrošinot arī komercpārvadājumu, eksprespasta, maksājumu, preses, mazumtirdzniecības un filatēlijas pakalpojumus. Latvijas Pasts ir valstij pilnībā piederošs uzņēmums, kurā strādā vairāk nekā 3400 darbinieku. Uzņēmuma iekšzemes sūtījumu piegādes kvalitātes mērījumus veic viena no Latvijas vadošajām tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūrām Kantar TNS, savukārt pārrobežu sūtījumu piegādes kvalitātes kontroles mērījumi tiek nodrošināti Starptautiskās pasta korporācijas (International Post Corporation) ietvaros ar izpētes kompāniju Kantar TNS, Ipsos un Quotas starpniecību.

 

Sīkākai informācijai:
Vineta Danielsone | Vecākā sabiedrisko attiecību projektu vadītāja
E-pasts: pr@pasts.lv, vineta.danielsone@pasts.lv 
twitter.com/latvijas_pasts | facebook.com/latvijas.pasts | instagram.com/latvijas_pasts