No 2020.gada 16.maija 14 pasta nodaļas tirdzniecības centros visā Latvijā pagarina darbalaiku un atsāk darbu brīvdienās

15.05.2020

No 2020.gada 16.maija 14 pasta nodaļas tirdzniecības centros visā Latvijā pagarina darbalaiku un atsāk darbu brīvdienās

Vairākas Latvijas Pasta nodaļas tirdzniecības centros visā valsts teritorijā no 2020.gada 16.maija pagarina darbalaiku darbdienās un atsāk klientu apkalpošanu sestdienās un/vai svētdienās. Latvijas Pasts aicina klientus izvērtēt nodaļu apmeklējuma nepieciešamību un maksimāli izmantot iespējas pieteikties pasta pakalpojumiem attālināti. 

Sākot ar šīs nedēļas nogali, 16.maiju, 14 pasta nodaļas dažādos tirdzniecības centros Rīgā, Daugavpilī, Jelgavā, Liepājā, Mārupē un Ozolniekos pagarina darbalaiku darbdienās un atsāk klientu apkalpošanu sestdienās un/vai svētdienās atbilstoši tirdzniecības centra noteiktajam darbalaikam. Pasta nodaļu saraksts, kam mainās darbalaiks un atsāk darbu brīvdienās, pieejams te.

Tā kā joprojām spēkā esošā ārkārtējās situācijas laikā stingri jāievēro drošības pasākumi, Latvijas Pasts aicina klientus būt saprotošiem un neapmeklēt pasta nodaļu ar slimības simptomiem, savu kārtu uzgaidīt nodaļas ārpusē, uzturēties nodaļā tikai tad, ja atbrīvojusies apkalpojošā kase, nedrūzmēties un ievērot divu metru distanci, kā arī lietot individuālos aizsardzības līdzekļus un ievērot nepieciešamo higiēnu. 

Lai nebūtu jāuzkavējas pasta nodaļā, Latvijas Pasts aicina maksimāli izmantot uzņēmuma mobilās lietotnes iespējas, kas ļauj pakalpojumiem pieteikties attālināti un nodaļā ierasties tieši uz sava pakalpojuma saņemšanu, kā arī pāradresēt ienākošos reģistrētos sūtījumu uz kādu no Latvijas Pasta pakomātiem. Attālināti pieteikties pakalpojumiem iespējams 86 lielākajās un noslogotākajās pasta nodaļās visā Latvijā; šo nodaļu saraksts pieejams te.  

Latvijas Pasts turpina vērtēt pasta nodaļu darbības un sūtījumu piegādes optimālu nodrošināšanu, ņemot vērā ārkārtas situāciju.


Par VAS Latvijas Pasts
Latvijas Pasts nodrošina plašāko pasta pakalpojumu pieejamību visā Latvijas teritorijā, uzturot vairāk nekā 600 pasta pakalpojumu sniegšanas vietu. Uzņēmuma pamatfunkcija ir universālā pasta pakalpojuma sniegšana, papildus nodrošinot arī komercpārvadājumu, eksprespasta, maksājumu, preses, mazumtirdzniecības un filatēlijas pakalpojumus. Latvijas Pasts ir valstij pilnībā piederošs uzņēmums, kurā strādā vairāk nekā 3400 darbinieku. Uzņēmuma iekšzemes sūtījumu piegādes kvalitātes mērījumus veic viena no Latvijas vadošajām tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūrām Kantar TNS, savukārt pārrobežu sūtījumu piegādes kvalitātes kontroles mērījumi tiek nodrošināti Starptautiskās pasta korporācijas (International Post Corporation) ietvaros ar izpētes kompāniju Kantar TNS, Ipsos un Quotas starpniecību.


Sīkākai informācijai:
Vineta Danielsone | Vecākā sabiedrisko attiecību projektu vadītāja
E-pasts: pr@pasts.lv; vineta.danielsone@pasts.lv   
twitter.com/latvijas_pasts | facebook.com/latvijas.pasts | instagram.com/latvijas_pasts