Ugāles pasta nodaļa no 2020.gada 22.septembra sāks darbu jaunās telpās Rūpnīcas ielā

15.09.2020

Ugāles pasta nodaļa no 2020.gada 22.septembra sāks darbu jaunās telpās Rūpnīcas ielā
Ventspils novada Ugāles pagasta Ugāles pasta nodaļa 2020.gada 22.septembrī sāks darbu jaunās telpās Rūpnīcas ielā 1 – 16. Jaunās telpas atrodas netālu no līdzšinējās apkalpošanas vietas un ir komfortablākas gan apmeklētājiem, gan darbiniekiem. Nodaļas darbalaiks saglabāsies nemainīgs, bet sakarā ar pārcelšanās darbiem tas būs mainīts 21. un 22.septembrī.
 
No 22.septembra Ugāles pasta nodaļa strādās jaunās telpās Rūpnīcas ielā 1 – 16, nodrošinot pasta pakalpojumu sniegšanu patīkamākā vidē ar atjauninātu preču sortimentu. Nodaļas jaunā atrašanās vieta ir tuvu līdzšinējām telpām, un, lai pasta pakalpojumi būtu pieejami arī klientiem ar kustību traucējumiem un jaunajiem vecākiem ar bērnu ratiņiem, pie nodaļas būs izvietota speciāla zvanu poga, kuru varēs atpazīt pēc īpašas piktogrammas.
 
Sakarā ar pārcelšanās darbiem 21. un 22.septembrī būs mainīts Ugāles pasta nodaļas darbalaiks: 21.septembrī nodaļa strādās no plkst.8 līdz 12 vēl līdzšinējā adresē, bet jaunajās telpās 22.septembrī apmeklētājus gaidīs no plkst.10 līdz 14.
 
Turpmāk Ugāles pasta nodaļa strādās, tāpat kā līdz šim: pirmdienās–piektdienās no plkst.8 līdz 9 un no plkst.10 līdz 14. 
 
Ugāles iedzīvotāji par pasta nodaļas adreses izmaiņām tiks informēti ar paziņojumiem savās pastkastītēs, un šī informācija būs pieejama arī esošajās nodaļas telpās.
 
Latvijas Pasts aktīvi realizē klientu apkalpošanas uzlabošanas projektus pasta nodaļās, nodrošinot nodaļu telpu atjaunošanu atbilstoši klientu un darbinieku vajadzībām.
 
 
 
Par VAS Latvijas Pasts
Latvijas Pasts nodrošina plašāko pasta pakalpojumu pieejamību visā Latvijas teritorijā, uzturot vairāk nekā 600 pasta pakalpojumu sniegšanas vietu. Uzņēmuma pamatfunkcija ir universālā pasta pakalpojuma sniegšana, papildus nodrošinot arī komercpārvadājumu, eksprespasta, maksājumu, preses, mazumtirdzniecības un filatēlijas pakalpojumus. Latvijas Pasts ir valstij pilnībā piederošs uzņēmums, kurā strādā vairāk nekā 3400 darbinieku. Uzņēmuma iekšzemes sūtījumu piegādes kvalitātes mērījumus veic viena no Latvijas vadošajām tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūrām Kantar TNS, savukārt pārrobežu sūtījumu piegādes kvalitātes kontroles mērījumi tiek nodrošināti Starptautiskās pasta korporācijas (International Post Corporation) ietvaros ar izpētes kompāniju Kantar TNS, Ipsos un Quotas starpniecību. 
 
 
Sīkākai informācijai:
Gundega Vārpa | Ārējo komunikāciju vadības daļas vadītāja
E-pasts: pr@pasts.lv; gundega.varpa@pasts.lv
twitter.com/latvijas_pasts | facebook.com/latvijas.pasts | instagram.com/latvijas_pasts