Valsts svētku brīvdienās strādās atsevišķas pasta nodaļas; 8.maijs Latvijas Pastam būs darbadiena

Valsts svētku brīvdienās strādās atsevišķas pasta nodaļas; 8.maijs Latvijas Pastam būs darbadiena
2021.gada valsts svētku brīvdienās – 1. un 4.maijā – pasta pakalpojumus sniegs atsevišķas Latvijas Pasta nodaļas lielākajos tirdzniecības centros. Pirmdien, 3.maijā, atvērtās pasta nodaļas strādās saskaņā ar sestdienas darba režīmu, izņemot atsevišķas pasta nodaļas, kurām šajā dienā būs mainīts darbalaiks. Savukārt pārceltajā darbdienā sestdien, 8.maijā, pasta nodaļas strādās saskaņā ar pirmdienas darba režīmu, izņemot atsevišķas nodaļas, kurām šajā dienā būs mainīts darbalaiks. 8.maijā tiks piegādāti arī sūtījumi.
 
Valsts noteiktajās svētku brīvdienās – Darba svētkos 1.maijā un Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienā 4.maijā – atvērtas būs atsevišķas pasta nodaļas lielākajos tirdzniecības centros. Brīvdienās strādājošo pasta nodaļu saraksts un to darbalaiki pieejami šeit.
 
Lai iedzīvotājiem būtu iespēja izbaudīt vairākas atpūtas dienas pēc kārtas, maijā ir pārcelta viena darbdiena – pirmdiena, 3.maijs, ir pārcelta uz sestdienu, 8.maiju. Pasta nodaļas, kas būs atvērtas pirmdien, 3.maijā, strādās saskaņā ar sestdienas darba režīmu, savukārt sestdien, 8.maijā, Latvijas Pasts strādās atbilstoši pirmdienas grafikam un iedzīvotājiem piegādās sūtījumus. Atsevišķām pasta nodaļām 3. un 8.maijā būs mainīts darbalaiks – šo nodaļu saraksts un darbalaiki pieejami šeit
 
Brīvdienās sūtījumu saņemšanai un nosūtīšanai būs izmantojami vairāki desmiti Latvijas Pasta pakomātu visā valsts teritorijā atbilstoši tirdzniecības centru vai pakomātu pieejamībai noteiktajiem darbalaikiem. Informācija par Latvijas Pasta pakomātu tīklu pieejama te
 
Priecīgus svētkus!
 
 
 
 
Par VAS Latvijas Pasts
Latvijas Pasts nodrošina plašāko pasta pakalpojumu pieejamību visā Latvijas teritorijā, uzturot vairāk nekā 600 pasta pakalpojumu sniegšanas vietu. Uzņēmuma pamatfunkcija ir universālā pasta pakalpojuma sniegšana, papildus nodrošinot arī komercpārvadājumu, eksprespasta, maksājumu, preses, mazumtirdzniecības un filatēlijas pakalpojumus. Latvijas Pasts ir valstij pilnībā piederošs uzņēmums, kurā strādā vairāk ap 3200 darbinieku. Uzņēmuma iekšzemes sūtījumu piegādes kvalitātes mērījumus veic viena no Latvijas vadošajām tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūrām Kantar TNS, savukārt pārrobežu sūtījumu piegādes kvalitātes kontroles mērījumi tiek nodrošināti Starptautiskās pasta korporācijas (International Post Corporation) ietvaros ar izpētes kompāniju Kantar TNS, Ipsos un Quotas starpniecību. 
 
 
 
Sīkākai informācijai:
Vineta Danielsone | Vecākā sabiedrisko attiecību projektu vadītāja
E-pasts: pr@pasts.lv, vineta.danielsone@pasts.lv 
twitter.com/latvijas_pasts | facebook.com/latvijas.pasts | instagram.com/latvijas_pasts