Vairāk nekā 40 Kurzemes pasta nodaļās līdz decembra beigām testēs iespējamās darbalaika izmaiņas

01.10.2021

Vairāk nekā 40 Kurzemes pasta nodaļās līdz decembra beigām testēs iespējamās darbalaika izmaiņas

Lai izzinātu klientu vēlmes un pakalpojumu reālo pieprasījumu, no 2021.gada 1.oktobra līdz 31.decembrim kopumā 43 Kurzemes reģiona pasta nodaļās Liepājā un Ventspilī, kā arī Dienvidkurzemes, Kuldīgas, Saldus, Talsu, Tukuma un Ventspils novadā tiks testētas iespējamās darbalaika izmaiņas. Pamatā pasta nodaļas šajā periodā darbu sāks par vienu stundu agrāk, tādējādi nodrošinot sūtījumu ērtu saņemšanu pirms tradicionālā darbalaika sākuma arī strādājošajiem klientiem. Pamatojoties uz testa laikā iegūtajiem rezultātiem, tiks pieņemts lēmums, vai pasta nodaļu darbalaiks šādā veidā jāmaina pastāvīgi.

Pamatojoties uz iedzīvotāju ieteikumiem un klientu pasta pakalpojumu izmantošanas paradumiem, Latvijas Pasts pārskatījis pasta nodaļu darbalaikus Kurzemē. Tāpēc no 2021.gada 1.oktobra līdz 31.decembrim kopumā 43 pasta nodaļās – Aizputē, Alsungā, Bārtā, Brocēnos, Cīravā, Dundagā, Džūkstē, Engurē, Ezerē, Griezēs, Grobiņā, Irlavā, Jaunpilī, Kandavā, Kolkā, Kursīšos, Lapmežciemā, Liepājā, Mērsragā, Nīcā, Pāvilostā, Piltenē, Priekulē, Rojā, Rucavā, Rudbāržos, Sabilē, Stendē, Šķēdē, Tadaiķos, Talsos, Tukumā, Turlavā, Ugālē, Vaiņodē, Valdemārpilī, Vānē, Ventspilī, Vērgalē, Zaņā un Zūrās – tiks testētas iespējamās darbalaika izmaiņas. Izanalizējot testa rezultātus minētajās vietās, tiks pieņemts lēmums par to turpmāko pastāvīgo darbalaiku.

Pasta nodaļas turpmāko trīs mēnešu periodā pamatā darbu sāks par vienu stundu agrāk, tādējādi nodrošinot sūtījumu ērtu saņemšanu pirms tradicionālā darbalaika arī strādājošajiem klientiem. Taču ir arī nodaļas, kur darbalaiks saīsināts, ņemot vērā pakalpojumu pieprasījuma kritumu un klientu paradumu maiņu vai pielāgojot to klientu apmeklētākajām pasta nodaļas darba stundām. 

Precīzs Kurzemes pasta nodaļu saraksts ar mainīto darbalaiku aplūkojams te.

Informācija par pasta nodaļu darbalaika izmaiņām izvietota arī katras nodaļas apmeklētājiem redzamā vietā.

Latvijas Pasts pēdējos gados aktīvi īsteno klientu ērtību un vides uzlabošanas projektus dažādās pasta nodaļās visā Latvijā. 

 


Par VAS Latvijas Pasts
Latvijas Pasts nodrošina plašāko pasta pakalpojumu pieejamību visā Latvijas teritorijā, uzturot vairāk nekā 600 pasta pakalpojumu sniegšanas vietu. Uzņēmuma pamatfunkcija ir universālā pasta pakalpojuma sniegšana, papildus nodrošinot arī komercpārvadājumu, eksprespasta, maksājumu, preses, mazumtirdzniecības un filatēlijas pakalpojumus. Latvijas Pasts ir valstij pilnībā piederošs uzņēmums, kurā strādā ap 3200 darbinieku. Uzņēmuma iekšzemes sūtījumu piegādes kvalitātes mērījumus veic viena no Latvijas vadošajām tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūrām Kantar TNS, savukārt pārrobežu sūtījumu piegādes kvalitātes kontroles mērījumi tiek nodrošināti Starptautiskās pasta korporācijas (International Post Corporation) ietvaros ar izpētes kompāniju Kantar TNS, Ipsos un Quotas starpniecību.

 


Sīkākai informācijai:
Vineta Danielsone | Vecākā sabiedrisko attiecību projektu vadītāja
E-pasts: pr@pasts.lv, vineta.danielsone@pasts.lv 
twitter.com/latvijas_pasts | facebook.com/latvijas.pasts | instagram.com/latvijas_pasts