Jēkabpils iedzīvotāji no plūdu skartajām teritorijām sūtījumus – arī pensijas – var saņemt Jēkabpils 1.pasta nodaļā

17.01.2023

Jēkabpils iedzīvotāji no plūdu skartajām teritorijām sūtījumus – arī pensijas – var saņemt Jēkabpils 1.pasta nodaļā

Latvijas Pasta nodaļas Jēkabpilī strādā ierastajā režīmā, un iespēju robežās tiek nodrošināta arī sūtījumu piegāde. To teritoriju iedzīvotāji, kurus skāruši plūdi, aicināti sūtījumus – tajā skaitā pensijas, kuru piegādi dzīvesvietā parasti nodrošina pastnieks – saņemt Jēkabpils 1.pasta nodaļā  Brīvības ielā 131.

Lai gan Jēkabpils pasta nodaļas strādā atbilstoši ierastajam darbalaikam un tiek nodrošināta arī sūtījumu piegāde, plūdu radīto postījumu un apdraudējuma dēļ pastniekiem nav iespēju piekļūt visās adresēs, kur nepieciešama  sūtījumu piegāde. 

Daļa plūdu skarto teritoriju iedzīvotāju un juridisko personu patlaban ir evakuējušies, daļa adresātu strādā un dzīvo citās – pagaidu – telpās. Tāpēc iedzīvotāji un juridiskās personas no plūdu skartajām teritorijām aicināti pasta sūtījumus saņemt Jēkabpils 1.pasta nodaļā Brīvības ielā 131. Tas attiecas arī uz Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras izmaksātajām pensijām, kuru piegādi pastnieks parasti nodrošina klienta dzīvesvietā.

Jēkabpils 1.pasta nodaļa strādā pirmdienās, trešdienās, piektdienās no plkst.8 līdz 18 un otrdienās, ceturtdienās no plkst.8 līdz 19.

Visos jautājumos par pasta pakalpojumu saņemšanu aicinām sazināties ar Latvijas Pasta Klientu centru, kura speciālisti palīdzēs operatīvi atrisināt  attiecīgo jautājumu un sniegt nepieciešamo konsultāciju: pa tālruni 27008001 vai 67008001, rakstot e-pastā info@pasts.lv vai Latvijas Pasta sociālo mediju profilos.

 

 

Par VAS Latvijas Pasts
Latvijas Pasts nodrošina plašāko pasta pakalpojumu pieejamību visā Latvijas teritorijā, uzturot vairāk nekā 600 pasta pakalpojumu sniegšanas vietu. Uzņēmuma pamatfunkcija ir universālā pasta pakalpojuma sniegšana, papildus nodrošinot arī komercpārvadājumu, eksprespasta, maksājumu, preses, pakomātu, mazumtirdzniecības un filatēlijas pakalpojumus. Latvijas Pasts ir valstij pilnībā piederošs uzņēmums, kurā strādā ap 3000 darbinieku. Uzņēmuma iekšzemes sūtījumu piegādes kvalitātes mērījumus veic viena no Latvijas vadošajām tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūrām Kantar TNS, savukārt pārrobežu sūtījumu piegādes kvalitātes kontroles mērījumi tiek nodrošināti Starptautiskās pasta korporācijas (International Post Corporation) ietvaros ar izpētes kompāniju Kantar TNS, Ipsos un Quotas starpniecību.

 


Sīkākai informācijai:
Gundega Vārpa | Ārējo komunikāciju vadības daļas vadītāja
E-pasts: pr@pasts.lv; gundega.varpa@pasts.lv

Latvijas Pasta sociālo mediju profili:
Twitter; Facebook; Instagram; Linkedin