Atbilstoši klientu paradumiem maina Ogres novada Ikšķiles pasta nodaļas darbalaiku

02.02.2023

Atbilstoši klientu paradumiem maina Ogres novada Ikšķiles pasta nodaļas darbalaiku

Atbilstoši testa periodā novērotajam pasta pakalpojumu pieprasījumam un klientu paradumiem pieņemts lēmums no 2023.gada 6.februāra pastāvīgi mainīt Ogres novada Ikšķiles pasta nodaļas darbalaiku – no šā datuma pasta nodaļa strādās pirmdienās, otrdienās un trešdienās no plkst.7 līdz 18, savukārt ceturtdienās un piektdienās no plkst.7 līdz 17.  

Lai izanalizētu pakalpojumu pieprasījumu un pieejamību, no 2022.gada 17.oktobra  līdz 2023.gada 31.janvārim Ikšķiles pasta nodaļa Birzes ielā 33 darbojās testa režīmā. 

Testa rezultāti apstiprināja, ka klientiem ir būtiski saņemt pakalpojumus pirms plkst.8 no rīta, nodrošinot pakalpojumu ērtu saņemšanu tradicionālo darbalaiku strādājošajiem klientiem, tāpēc Latvijas Pasts pieņēmis lēmumu par nodaļas darbalaika pastāvīgām izmaiņām. 

No 6.februāra pakalpojumi Ikšķiles pasta nodaļā klientiem tiks sniegti pirmdienās, otrdienās un trešdienās no plkst.7 līdz 18, savukārt ceturtdienās un piektdienās no plkst.7 līdz 17.  

Latvijas Pasts pēdējos gados aktīvi īsteno klientu ērtību un vides uzlabošanas projektus dažādās pasta nodaļās visā Latvijā. 

 

Par VAS Latvijas Pasts
Latvijas Pasts nodrošina plašāko pasta pakalpojumu pieejamību visā Latvijas teritorijā, uzturot vairāk nekā 600 pasta pakalpojumu sniegšanas vietu un izvērstu āra un iekštelpu pakomātu tīklu. Uzņēmuma pamatfunkcija ir universālā pasta pakalpojuma sniegšana, papildus nodrošinot arī komercpārvadājumu, eksprespasta, pakomātu, maksājumu, preses, mazumtirdzniecības un filatēlijas pakalpojumus. Latvijas Pasts ir valstij pilnībā piederošs uzņēmums, kurā strādā ap 3000 darbinieku. Uzņēmuma iekšzemes sūtījumu piegādes kvalitātes mērījumus veic viena no Latvijas vadošajām tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūrām Kantar TNS, savukārt pārrobežu sūtījumu piegādes kvalitātes kontroles mērījumi tiek nodrošināti Starptautiskās pasta korporācijas (International Post Corporation) ietvaros ar izpētes kompāniju Kantar TNS, Ipsos un Quotas starpniecību.


Sīkākai informācijai:
Vineta Kļaviņa | Vecākā sabiedrisko attiecību projektu vadītāja
E-pasts: pr@pasts.lv, vineta.klavina@pasts.lv 

Latvijas Pasta sociālo mediju profili:
Twitter; Facebook; Instagram; Linkedin