No šā gada 28. decembra pasta pakalpojumi Baltinavā tiks nodrošināti klientu dzīvesvietā pēc pieprasījuma

11.12.2023

No šā gada 28. decembra pasta pakalpojumi Baltinavā tiks nodrošināti klientu dzīvesvietā pēc pieprasījuma
Sākot no 2023. gada 28. decembra, Baltinavas iedzīvotāji Latvijas Pasta pakalpojumus saņems savā dzīvesvietā pēc pieprasījuma. Pastnieka apmeklējumu var pieteikt katru darbdienu, sazinoties ar Latvijas Pasta Klientu centru pa tālruni: 27008001 vai 67008001. Pasta pakalpojumus bez iepriekšēja pieteikuma Baltinavas iedzīvotāji varēs saņemt arī Kārsavas pasta nodaļā. 
 
Transformējot Latvijas Pasta darbību uz mūsdienīgu un ilgtspējīgu, kā arī pielāgojot to reālām klientu vajadzībām, Baltinavas iedzīvotāji turpmāk pasta pakalpojumus saņems ekonomiski saimnieciskā un klientiem īpaši draudzīgā veidā – dzīvesvietā pēc pieprasījuma. Pasta pakalpojumus varēs saņemt arī Kārsavas pasta nodaļā.
 
Pastnieka sniegtie pasta pakalpojumi klienta dzīvesvietā ir izdevīgi, droši un ērti, jo pastnieks klienta dzīvesvietā sniedz tos pašus pakalpojumus, kas pieejami pasta nodaļā: vēstuļu korespondences un pasta paku sūtījumu piegādi, pieņemšanu un nosūtīšanu, pastmarku un aplokšņu iegādi, preses izdevumu abonēšanu, naudas pārvedumu un pensijas saņemšanu, komunālo un citu rēķinu apmaksu, iemaksas Pasta norēķinu sistēmas (PNS) kontā, komercpreču iegādi u.c.
 
Saņemot aicinājumu par sūtījuma izņemšanu, Baltinavas iedzīvotāji var pieteikt sūtījuma bezmaksas piegādi savā dzīvesvietā, piesakot to pa tālruni 27008001 vai 67008001. Bez iepriekšēja pieteikuma sūtījumus var saņemt arī Kārsavas pasta nodaļā. Vēl ērtākai sūtījumu saņemšanai un nosūtīšanai, 2024. gadā Kārsavā tiks izvietots Latvijas Pasta pakomāts, kurš būs pieejams ikvienam reģiona iedzīvotājam. Informēsim par pakomāta izvietošanas laiku un atrašanās vietu, tiklīdz būs noslēdzies Latvijas Pasta jauno pakomātu izvietošanas plāna process.
 
Baltinavas iedzīvotājiem, kuri izmanto PNS pakalpojumu, Latvijas Pasts piedāvā arī VISA maksājumu debetkartes priekšrocības. Ar šo karti, kas ir saistīta ar PNS kontu, var norēķināties tirdzniecības vietās un iepirkties internetā, kā arī izņemt skaidru naudu gan pasta nodaļās, gan jebkurā bankomātā, tai skaitā Swedbank bankomātā, kas atrodas Kārsavas ielā 4, Baltinavā. 
 
Baltinavas iedzīvotāji par pasta pakalpojumu saņemšanas iespējām no 2023. gada 28. decembra tiks informēti ar īpašiem paziņojumiem savās pastkastītēs, sākot no 12. decembra. Jautājumu gadījumā par Latvijas Pasta sniegtajiem pakalpojumiem klienti aicināti sazināties ar Latvijas Pasta Klientu centru – tālrunis 67008001 vai 27008001; e-pasta adrese: info@pasts.lv.
 
 
 
Par VAS Latvijas Pasts
Latvijas Pasts sniedz visplašāko pasta pakalpojumu klāstu visā Latvijā vairāk nekā 600 pasta pakalpojumu sniegšanas vietās. Uzņēmums nodrošina universālā pasta, komercpārvadājumu, eksprespasta, maksājumu, preses, mazumtirdzniecības, pakomātu un filatēlijas pakalpojumus. Latvijas Pasts ir valstij pilnībā piederošs uzņēmums, kurā strādā ap 2500 darbinieku.
 
 
Papildu informācijai:
Vineta Anna Sarkane | Vecākā sabiedrisko attiecību projektu vadītāja
E-pasts: pr@pasts.lv, vineta_anna.sarkane@pasts.lv 
 
Latvijas Pasta sociālo mediju profili:
Twitter; Facebook; Instagram; Linkedin