Grobiņas un Pāvilostas iedzīvotāji pasta pakalpojumus saņems savā dzīvesvietā pēc pieprasījuma

25.01.2024

Grobiņas un Pāvilostas iedzīvotāji pasta pakalpojumus saņems savā dzīvesvietā pēc pieprasījuma

No 2024. gada 22. februāra Grobiņas pagasta un 29. februāra Pāvilostas iedzīvotāji Latvijas Pasta pakalpojumus saņems savā dzīvesvietā pēc pieprasījuma. Pastnieka apmeklējumu var pieteikt katru darbdienu, sazinoties ar Latvijas Pasta klientu atbalsta tālruni: 27008001 vai 67008001. Pastnieka vizīte ir bez maksas. Pasta pakalpojumus bez iepriekšēja pieteikuma Grobiņas un Pāvilostas iedzīvotāji varēs saņemt Liepājas pasta nodaļās. 

Transformējot Latvijas Pasta darbību uz mūsdienīgu un ilgtspējīgu, kā arī pielāgojot to reālām klientu vajadzībām, Grobiņas un Pāvilostas iedzīvotāji turpmāk pasta pakalpojumus saņems ekonomiski saimnieciskā un klientiem īpaši draudzīgā veidā – dzīvesvietā pēc pieprasījuma. Secīgi, pastnieks pēc pieprasījuma ieradīsies klienta dzīvesvietā nākamajā darba dienā laikā no plkst. 8.00 līdz 16.30. Pasta pakalpojumus bez iepriekšēja pieteikuma varēs saņemt arī Liepājas 1. pasta nodaļā, Pasta ielā 4,  Liepājas 5. pasta nodaļā, Siļķu ielā 24,  Liepājas 3. pasta nodaļā, Jaunā Ostmala 3-5, kā arī Liepājas 16. pasta nodaļā, kas atrodas Klaipēdas ielā 74, Liepājā.

Pastnieka sniegtie pasta pakalpojumi klienta dzīvesvietā ir izdevīgi, droši un ērti, jo pastnieks klienta dzīvesvietā sniedz tos pašus pakalpojumus, kas pieejami pasta nodaļā: vēstuļu korespondences un pasta paku sūtījumu piegādi, pieņemšanu un nosūtīšanu, pastmarku un aplokšņu iegādi, preses izdevumu abonēšanu, naudas pārvedumu un pensijas saņemšanu, komunālo un citu rēķinu apmaksu, iemaksas Pasta norēķinu sistēmas (PNS) kontā u.c.

Saņemot aicinājumu par sūtījuma izņemšanu, Grobiņas un Pāvilostas iedzīvotāji var pieteikt sūtījuma bezmaksas piegādi savā dzīvesvietā, piesakot to pa tālruni 27008001 vai 67008001. Bez iepriekšēja pieteikuma sūtījumus var saņemt arī aicinājumā norādītajā pasta nodaļā. Grobiņas un Pāvilostas iedzīvotāji ir aicināti izmantot arī pakomātu priekšrocības. Grobiņā pakomāts ir izvietots Lielā ielā 62. Savukārt Liepājā – Esperanto ielā 2/8, Ganību ielā 171, Ganību ielā 182, Kārļa Zāles laukumā 8, Klaipēdas ielā 62, Krūmu ielā 45/47, Oskara Kalpaka ielā 74 un Parka ielā 12. Pāvilostā pakomāts tiks uzstādīts februāra laikā. Latvijas Pasta pakomātu karte ir aplūkojama šeit.

Papildus atgādinām, ka Grobiņā viena vēstuļu kaste atrodas Lielā ielā 37, Pāvilostā, Tirgus ielā 1, un vairākas Liepājā. Tuvākā vēstuļu kaste ir atrodama šeit.                                                                                      

Grobiņas un Pāvilostas iedzīvotājiem, kuri izmanto PNS pakalpojumu, Latvijas Pasts piedāvā arī VISA maksājumu debetkartes priekšrocības. Ar šo karti, kas ir saistīta ar PNS kontu, var norēķināties tirdzniecības vietās un iepirkties internetā, kā arī izņemt skaidru naudu gan pasta nodaļās, gan jebkurā bankomātā.

Latvijas Pasts Grobiņas un Pāvilostas klientiem piedāvā arī alternatīvus pensiju saņemšanas veidus, piemēram, pensijas piegādi dzīvesvietā, pārskaitījuma formātā, izmantojot Latvijas Pasta VISA karti, vai jebkurā ērtākajā pasta nodaļā. Latvijas Pastam ir līgums ar VSAA par pensiju piegādi saņēmēju dzīvesvietā. Šo risinājumu izmanto vairāk nekā 50 tūkst. Latvijas senioru, un šis skaidras naudas piegādes pakalpojums klientam izmaksās 2,39 eiro.

Grobiņas un Pāvilostas iedzīvotāji par pasta pakalpojumu saņemšanas iespējām tiks informēti ar īpašiem paziņojumiem savās pastkastēs. Jautājumu gadījumā par Latvijas Pasta sniegtajiem pakalpojumiem, kā arī citu atbalstu, klienti aicināti sazināties, zvanot: 67008001 vai 27008001; vai rakstot: info@pasts.lv.

Latvijas Pasta stratēģiskās pārmaiņas ietver gan efektīvu un kvalitatīvu pakalpojumu ieviešanu, gan uzlabojumus sūtījumu piegādēs un klientu apkalpošanā. Pamatojoties uz klientu paradumiem, konkrētas apdzīvotas teritorijas iedzīvotāju skaitu, pasta pakalpojumu izmantošanas apjomu un saimnieciskās darbības rezultātiem, pasta pakalpojumi tiek sniegti pasta nodaļās, pasta pakalpojumu sniegšanas vietās vai ar pastnieka starpniecību klienta dzīvesvietā.

Par VAS Latvijas Pasts

Latvijas Pasts sniedz visplašāko pasta pakalpojumu klāstu visā Latvijā vairāk nekā 600 pasta pakalpojumu sniegšanas vietās. Uzņēmums nodrošina universālā pasta, komercpārvadājumu, eksprespasta, maksājumu, preses, mazumtirdzniecības, pakomātu un filatēlijas pakalpojumus. Latvijas Pasts ir valstij pilnībā piederošs uzņēmums, kurā strādā ap 2300 darbinieku.

Papildu informācijai:

Matīss Rutks | Komunikācijas speciālists

E-pasts: pr@pasts.lv, matiss.rutks@pasts.lv

Latvijas Pasta sociālo mediju profili:

Twitter; Facebook; Instagram; Linkedin