Ērti un vienkārši - pasūtiet un saņemiet preču katalogus savā pastkastītē bez maksas! Noformētais pasūtījums paredz tikai pasūtījuma noformēšanas brīdī aktuālā preču kataloga izdevuma piegādi. Preču katalogs iespējams pasūtīt www.abone.pasts.lv

 

Preču katalogs

Apraksts

Preces visai ģimenei par ļoti demokrātiskām cenām! Pārdošanā modernas drēbes arī lielajiem izmēriem! Ieskaties un piedalies draugu spēlē! 
     
Valoda: Latviešu
Periodiskums: regulāri
Izdevēja mājas lapa: OU TELLIMISKESKUS

Ja esi iecienījusi klasisku un elegantu apģērbu, savas favorītpreces atradīsi Cellbes! Ekskluzīvi kostīmi, lietišķā stila žaketes un svārki, sievišķīgi mēteļi, ērti apavi un skaisti aksesuāri ir tikai daļa no piedāvājuma. Sīkāk skatīt www.cellbes.lv.       Katru mēnesi jauns katalogs. Interneta veikalā vienmēr visaktuālākā mode!     

Valoda: Latviešu
Periodiskums: vienu reizi mēnesī
Izdevēja mājas lapa: CELLBES

Hansapost.lv ir labāko cenu lielveikals internetā, kur  jūs atradīsiet visu nepieciešamo savai ģimenei. Hansaposta katalogs tiek izdots jau kopš 1997.gada, un tajā mēs esam apkopojuši savus vislabākos piedāvājumus no elektroprecēm, mājas un virtuves precēm, dārza un darbarīku precēm. Pie mums atradīsiet arī lieliskus mēbeļu, bērnu preču, apģērbu un apavu, skaistuma un veselības, kā arī sporta un brīvā laika preču piedāvājumus.  

Valoda: Latviešu

Periodiskums: vienu reizi mēnesī

Izdevēja mājas lapa: Hansapost

Jaunas sezonas trendīgākie apģērbi un modes aksesuāri sievietēm, vīriešiem un bērniem. Papildus, plašam apģērbu klāstam, labas cenas mājas tekstilizstrādājumiem. 
     
Valoda: Latviešu
Periodiskums: regulāri
Izdevēja mājas lapa: Otto

SELECT katalogs piedāvā daudzveidīgu preču klāstu, kas piemērots plašam patērētāju lokam! Piedāvājam Jūsu izvēlei - vīriešu un sieviešu apavus, virsdrēbes, mājas un sporta tērpus - apģērbiem pieejami arī lielie izmēri! Novērtējiet lieliskos aksesuārus - cepures, cimdus, somas, rokassprādzes un pulksteņus. Tāpat arī katalogā atradīsiet dažādas noderīgas lietas saimniecībai un mājas labiekārtošanai!
Katalogs SELECT kopā ar jums jau vairāk kā 10 gadus! 
     
Valoda: Latviešu
Periodiskums: sešas reizes gadā
Izdevēja mājas lapa: SELECT LATVIA

 

Xnet interneta veikals ir viens no populārākajiem un pieredzes bagātākajiem interneta veikaliem Latvijā Xnet bezmaksas katalogā ikviens atradīs labākos piedāvājumus, bet interneta veikalā plašu elektronikas, dārza un mājlietu preču klāstu ikviena vajadzībām un budžetam. Vairāk kā 150 000 preču vienuviet. 

Valoda: latviešu
Periodiskums: divas reizes mēnesī
Izdevēja mājas lapa: XNET